Снимка: CEV.euЗагубата от Германия с 1:3 гейма на полуфинала  на

...

Двама от волейболните ни асове се оттегиха от националния отбор на България

Снимка: CEV.eu

Загубата от Германия с 1:3 гейма на полуфинала  на олимпийската подготовка в Берлин се оказа последният мач с националната фланелка за двама от опитните ни волейболисти, оповестява " Гонг ".

``

Капитанът Виктор Йосифов (на 34 г.) и 37-годишният Теодор Салпаров повече няма да играят за държавния отбор.

Двамата бяха измежду играчите, които имаха съществена заслуга за триумфите на България в последните години. Йосифов и Салпаров са безапелационни, че олимпийската подготовка в Берлин е последното им присъединяване за националния тим. Капитанът през вчерашния ден изигра превъзходен мач против Германия, само че напъните му не стигнаха за победа над Бундестима.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!